90
92
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Nebyla).
92
Szánthó esik el a büntetőterületen belül. Szerintünk nem magától, de a bíró másképp látja.
90
Álljatok fel! Buzdítja a többi szurkolót a B-közép, hogy az utolsó pillanatokra megnyomjuk a szurkolást.
90
4 perc.
90
Ott tartjuk a labdát az ellenfél támadóharmadában. Hamarosan pedig az is kiderül, mennyi lesz a ráadás.
88
Már a mérkőzés hajrájában járunk. Van még időnk egy második gólra, de Niarchos egy ütemmel lemarad Kalmár paszáról, a kapus pedig jó ütemben vetődik ki a labdára.
81
Kružliak játékvezető kap füttyőt. Szánthóval szemben szabálytalankodtak, mielőtt kapura törhetett volna, a bíró mégis úgy ítélte meg, hogy a mi játékosunk kezezett.
78
Gyönyörű támadás!
Káčer remek rabdával ugratja ki a jobb oldalon megiramodó Szánthót, aki laposan teszi vissza kapu elé. A labda meg is találja a kiváló ütemben érkező Gavrićot, de a gólvonalon már nem jut át, elakad ugyanis a kapusban.
76
A második félidő legizgalmasabb jelenete: Kalmár 4 méterre a kaputól az alapvonalról passzol vissza, de sajnos nem sárga mezest talál a labda, hanem zöldet, így aztán nem örülhetünk még a második gólnak.
74
Sárga lap a csapatnak MSK Zilina (Nemčík).
70
Andzouana egy rossz mozdulat után kap a lábához. Mire az ápolószemélyzet odaér hozzá, már talpon van, nem kér cserét.
69
5768 néző váltott ma jegyet a MOL Arénába.
Köszönjük szépen!
66
lemegy Rusnák, bejön Javorček,
lemegy Sauer, bejön Gidi.
65
Rákapcsol a MOL Aréna közönsége a buzdításra, érzi, hogy most kell a lelátói támogatás, mert a pályán nem történnek említésre méltó dolgok. Bár Kopas szabadrúgásánál azért figyelni kellett.
61
Blackman nem sokat cifrázza, rátűzi jó 20 méterről. Kár, hogy csak az oldalhálót találja el. Szögletet reklamálunk, de a bíró hajthatatlan, és kirúgást mutat.
60
Könnyen kihozza most a labdát a Zsolna, Kalmárnak kellett hátrfutni védekezni, végül ő gurítja haza Petrášnak.
59
A csereként beállt Ďuriš is lő egyet, ez is fölé száll.
57
Rusnák próbálkozik messziről a vendégegyüttesből, de lövésében nincs erő, és az irányt sem találja el.
56
A második játékrész képe eddig leköveti az első félidei játékot. Káčer most egy pimasz perdítéssel hozná gólhelyzetbe Gavrićot, de az nem számít a fineszes húzásra, így lesz végül Sláviké a labda.
54
Dimunt találja arcul a labda, elterül a földön, de szerencsére gyorsan magához tér.
53
Harcoljuk egymásért, és bajnokok leszünk – zengi a B-közép.
50
Nagy lehetőség! Káčer és Kalmár alakít ki gólhelyzetet, de a lövés és a gól elmarad.

45+2
Kalmár próbálkozik egy erőtlen perdítéssel, Slávik rajta van a labdán. A taps viszont jár érte.
45
2 perc lesz a hosszabbítás. Hátha ez alatt még látunk valami izgalmasat.
41
Rusnák ijeszt ránk. Laposan keresztbe gurított labdájára viszont nincs érkező ember, ez a szerencsénk.
39
Folyamatosan mozgásban a labda, de távól a kaputól. Most Gavrić szabálytalansága után lehet esélye a Zsolna csapatának, hogy zavart okozzon Petrᚠkapuja előtt.
35
Helyzetekben eddig nem bővelkedik ez a találkozó. A két tizenhatos közti mezőnyjáték zajlik. De egy góllal vezeünk, a közönség pedig ismét remek hangulatot teremt a MOL Arénában.
32
Andzouana oldalvonal melletti beadása keresi középen Kalmárt, de nem találja, mert közbelép egy zsolnai.
30
Andzouana oldja meg kiválóan a védelmi feladatát Rusnákkal szemben.
27
Káčer 16-osbeli cirkálásánál emelkedik magasabbra a publikum hangja, de a döntő pillanatban elpasszolja magát a héten szerződést hosszabbító játékosunk.
25
Andzouana hosszú sarokra érkező beadását magabiztosan húzza le Slávik kapus.
23
A mérkőzés első szögletét a vendégek végzik el, és nem is veszélytelenül. A gólvonal előll csak üggyel-bajjal tudjuk eltakarítani a labdát.
22
A születésnapos Blackman tör magának utat a 16-oson belül. Ellövi keresztbe, kirúgás következik.
17
lemegy Krstović, bejön Kalmár.
16
Krstović sajnos megsérül a gólnál, le kell cserélni.
14
Megvan a vezetés! Káčer erőszakos és szemfüles labdaszerzést követően passzol Krstovićhoz, aki egy lövőcsel után kapura tűzi a labdát. Slávik kapus kiüti, de az érkező Ramadan ismétlésénél már tehetetlen – 1:0
14
A Dunaszerdahely gólt szerzett!
Gólszerző RAMADAN.
14
Ellenfelünk két héttel ezelőtt 6:4-re verte hazai pályán a Besztercebányát. Az volt a Fortuna Liga eddigi leggólgazdagabb meccse.
12
Lest fúj a játékvezető a vendégek támadása során.
10
Andzouana pontatlan centerét vágják ki a védők, a labda egészen Brunettiig száll hátra.
8
Ez sem volt veszélytelen! Rusnák félmagasan, élesen lövi középre a labdát, amely végül úgy hagyja el a játékteret, hogy senki nem ér hozzá.
5
Veszélyes zsolnai támadás!
Kaprálik hozta helyzetbe magát védőink mellett, de kiszorított helyzetből végül nem talál kaput.
5
A labdatartási versenyben megnyertük az első öt percet, de lövésig még nem jutottunk.
2
Csak a bolond nem hisz bennünk – utalt a B-közép fölé kifeszített felirat arra, hogy idén a legmagasabb célokra törünk.
1
A mérkőzés elkezdődött.
Hamarosan érkeznek a pályára a csapatok, szól majd a Nélküled, majd a himnusz dallamaira elkezdődik a találkozó.
Nagyon kellemetlen, szeles idő van a MOL Arénában, igazi áprilisi idő. Ennek ellenére ma sem fog ürességtől kongani a stadion.
A két csapat kétszer találkozott eddig ebben a szezonban. Júliusban Zsolnán 1:1-es döntetlen született, majd októberben 5:2-re nyertünk a MOL Arénában.
„Mindig a soron következő meccs a legfontosabb és erre most is így tekintünk – főleg a válogatott szünet és a Nagyszombat felett aratott győzelem után átélt remek érzések után. Nagyon várjuk az összecsapást és bízunk benne, hogy sikeréhesek, összetartóak, erősek leszünk és hogy a lehető legjobb teljesítményt nyújtjuk” – nyilatkozta Adrian Guža a mérkőzést megelőzően.
Tartsanak velünk az előttünk álló 90 perc során, és garantáltan nem maradnak le az izgalmasnak ígérkező összecsapás egyetlen fontos mozzanatáról sem.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 19:30-kor kezdődik.